Derecelendir
  • 0 Oylar - 0 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Entele saç bakım losyonu-Saçlarım uzamıyor diyenlere
07-25-2012, 08:24 PM
RE: Entele saç bakım losyonu-Saçlarım uzamıyor diyenlere
İlginç ama bende hiç faydası olmadı şişeler zaten ufacık hemen bitiyor 6 şişe kullandım tık yok malesefSad birde sinemaki suyunu ve lokmanhekimin bahsettiği kurtluca kökünü deneyeceğim

siyah_lale, forumumuza Jul 2010 tarihinde kayıt olmuştur.
İmzanızı buradan düzenleyebilirsiniz.
Web Sayfasını Ziyeret Edin Tüm Mesajlarını Bul
Alıntı Yaparak Cevapla
04-18-2013, 07:53 PM (Bu Mesaj 04-22-2013 07:16 PM değiştirilmiştir. Değiştiren : lokmanhekim.)
(07-25-2012 08:24 PM)siyah_lale Yazılan:  İlginç ama bende hiç faydası olmadı şişeler zaten ufacık hemen bitiyor 6 şişe kullandım tık yok malesefSad birde sinemaki suyunu ve lokmanhekimin bahsettiği kurtluca kökünü deneyeceğim
Sevgili arkadaşım ben enteleyide kullandım birçok şeyde kullandım hiçbirisi bir işe yaramadı sağolsun sevgili kuzenim avusturyadan bir yağ gönderdi bana hindistandan geliyormuş haftada 2 gün kullanıyorum ilk ayda saçım tam 3 santim uzadı ve benim saçım mümkün değil uzamıyordu.Heart

[Resim: anigif.gif]
Alıntı Yaparak Cevapla
04-18-2013, 08:01 PM
Bende istiyorum hemen bu hindistandan gelen yağdan lütfen saçlarımın acilen uzaması lazım çok uğraşıyorum ama bir türlü olmuyor.bende entelelosyonunu kullanmıştım daha önce ama bende işe yaramadı Tuana senin adına çok sevindim inşallah bende kullanır biranönce uzun saçlara sahip olurum Sad

Herşey gibi insanoğluda bir gün gelecek olgunlaşacak.
Alıntı Yaparak Cevapla

04-22-2013, 07:21 PM
Tuanacığım bu Hindistandan gelen yağın adı nedir :?

selin35, forumumuza May 2010 tarihinde kayıt olmuştur.
Alıntı Yaparak Cevapla
08-28-2013, 07:51 PM
Arkadaşlar gerçek manadaki sağlıklı saç uzatmayla ilgili bilgi paylaşımlarını http://sacnasiluzar.blogspot.com/ linkinden takip edebilirsiniz.Blog bana aittir.

www.lokmanhekimimiz.com
Tüm Mesajlarını Bul
Alıntı Yaparak Cevapla
10-02-2013, 07:47 PM
Saç uzatıcı olarak Slim Leaf Propolis Sinemaki ekstraktlı Uzun Saç bakım yağı saçlarınızın sağlıklı olarak uzamasını sağlamaktadır.

www.lokmanhekimimiz.com
Tüm Mesajlarını Bul
Alıntı Yaparak Cevapla
10-05-2013, 11:57 PM
Gerçek saç uzatma yöntemleri ve sağlıklı saç bakımı ile ilgli merak ettiklerinizi http://sacnasiluzar.blogspot.com/ linkinden öğrenebilirsiniz.

www.lokmanhekimimiz.com
Tüm Mesajlarını Bul
Alıntı Yaparak Cevapla

12-13-2013, 11:29 AM
RE: Sinameki Yağı
(10-02-2013 07:47 PM)lokmanhekim Yazılan:  Saç uzatıcı olarak Slim Leaf Propolis Sinemaki ekstraktlı Uzun Saç bakım yağı saçlarınızın sağlıklı olarak uzamasını sağlamaktadır.

Sayın lokmanhekim söylediğiniz gibi Slim Leaf Sinameki Propolis Uzun Saç Bakım Yağını kullanıyorum yaklaşık 2 olacak size nasıl teşekkür etsem bilemiyorum ilk defa bir yağ ile saçlarım budenli hızlı uzuyor üstelikte hacim kazanarak saçlarımın uzaması çok daha mutlu edici.Arkadaşlar sizde Slim Leaf Uzun Saç Bakım yağını kullanın derim boşuna vaktinizi harcamayın enteleyle

siyah_lale, forumumuza Jul 2010 tarihinde kayıt olmuştur.
Alıntı Yaparak Cevapla
« Önceki | Sonraki »

Benzeyen Konular
Konu: Yazar Cevaplar: Görüntüleyenler: Son Mesaj
  Slim Leaf Sinameki Ve Propolis Ekstraktlı Uzun Saç Bakım Yağı Kullanıcı Yorumları lokmanhekim 15 3,812 12-14-2013 08:07 PM
Son Mesaj: lila
Thumbs Up Ağda Sonrası Bakım Kremi Folliex petek 5 3,282 07-25-2012 08:22 PM
Son Mesaj: siyah_lale
Thumbs Up Asrın Işığı (Günlük Bakım Kremi)-Yazın Kuruyan cildime tam aradığım krem papatya_baharı 1 2,635 10-25-2011 10:51 AM
Son Mesaj: gulsah1907
  Otacı Şampuan 10 Bitki Özlü şampuan ile saçlarım daha dolgun görünüyor lila 1 3,662 07-31-2011 12:51 PM
Son Mesaj: **OkAn**
  BLG Onarici Cilt Bakim Yagı papatya_baharı 7 3,331 02-24-2011 12:36 PM
Son Mesaj: lokmanhekim

Forum Atla:

© 2010 Lokman Hekim - Her Hakkı Saklıdır. Ürünlerimiz T.C. Tarım ve Köy İşleri Bakanlığı ve Sağlık Bakanlığı onaylıdır. Bu ürünler ilaç değildir. Tamamen tavsiye amaçlıdır.
  Firmalar