Cevapla 
 
Derecelendir
  • 0 Oylar - 0 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Antik Mineral Magnezyum Yağı-Ağrıların Tedavisinde yardımcı
12-07-2010, 11:01 AM
Mesaj: #1
Antik Mineral Magnezyum Yağı-Ağrıların Tedavisinde yardımcı
[Resim: 23409234030112010121624.JPG]

ANTİK MİNERAL MAGNEZYUM YAĞI NEDİR

Dünyada topik [cilt üzerine] magnezyum terapisi için önerilen 1 numaralı marka.

250 Milyon Yıldır Kullanılmayı Bekliyor

Antik Mineral Magnezyum, yeryüzü kabuğunun neredeyse 2000 metre kadar derinliğinden, Kuzey Avrupa’da bulunan ve Geç Permiyan Döneminden kalan bir jeolojik oluşum olan, Eski Zechstein Denizyatağından çekiliyor. Geçen 250 milyon yıldır izole olan hakiki Zechstein™ Magnezyumu,dünyadaki doğal Magnezyum tuzlarının en saf ve en bozulmamış kaynağı olarak tek başına durmaktadır. Antik Mineral Magnezyum'un her şişesi üzerinde, bir saflık işareti bulunmaktadır.

Antik Mineral Magnezyum Yağı

Orijinal ve halen en popüler durumda bulunan, Antik Mineral Magnezyum Yağı, Kuzey Avrupa’da bulunan Eski Zechstein Deniz yatağından elde edilen, sadece ham, yüksek derecede yoğunlaştırılmış, ultra saf Magnezyum Klorit ve diğer eser miktarda mineralleri içermektedir. Üründe, bozulmamış kaynaktan elde edilen derin yeraltı çökeltilerinde doğal olarak bulunanlardan başka bir içerik kullanılmamıştır. Antik Mineral Magnezyum Yağı, uygulayıcı hekimler tarafından hücresel Magnezyum düzeylerini hızlı şekilde geri kazandırması ile cilt ve altındaki dokular tarafından kolayca emilmesi açısından ALTIN STANDART olarak kabul edilmektedir.

Bir çay kaşığında takriben 560 mg elementsel Magnezyum bulunmaktadır.

*

Dünyanın 1 numaralı en çok önerilen Magnezyum yağı.
*

Cilt tarafından hızla emilir.
*

Siprey şeklinde uygulama ile kolay kullanım.
*

Hücresel Magnezyum, düzeylerinin geri kazandırılmasında en etkili yöntem.
*

Ultra-saf ve yüksek yoğunluklu.
* Kokusuz ve Lekesiz

İÇERİK: Saf su, Gerçek Zechstein™ magnezyum klorit (ve diğer doğal olarak görülen eser miktarda mineraller)Antik Mineral Magnezyum Yağı ve DETOKS

Magnezyum sadece yararlı değil, aynı zamanda temel bir maddedir. Bedenimiz, Magnezyum gibi Alkali mineralleri kullanarak hücresel çöpleri işleme sokar ve detoks reaksiyonu ile savaş yaparken, artan ürik asit üretiminin etkisini gidermeye çalışır. Detoks reaksiyonuna karşı yeterince Magnezyum bulunmadığı zaman bu amaçla kemik ve bedenden Magnezyumu emer. Araştırmalarda, kimyasal olarak toksik kişilerde en çok görülen eksik besleyici maddenin Magnezyum olduğu kanıtlanmıştır. Kimyasal ve ağır metal toksinleri tutmaya eğilimli kişilerin idrarlarından yüksek miktarda Magnezyum çıkardıkları görülmektedir. En önemlisi ise, Magnezyumun hücrelerimizi alüminyum, cıva, kurşun, kadmiyum, berilyum ve nikel gibi ağır metallerden korumasıdır. Bu ise, bizim ağır metal detoksifikasyonu [zehirden arınma] işlemi için neden Magnezyuma bu kadar ağır şekilde ihtiyacımız olduğunu açıklıyor. Hücrelerimizin yaşamının devam etmesi için, Magnezyum genel olarak vazgeçilmez bir maddedir, fakat sistemlerimizin günlük olarak ağır metallerle altüst olduğu bir durumda zehir çağında ilaveli önem kazanmaktadır.

Düşük düzeyde Magnezyumun, beyin dokusunda birikmiş olabilen ağır metallerin tortulaşmasına neden olduğu yönünde önemli miktarda kant birikmiştir. Esasında, çeşitli fiziksel sorunların nedeni ve çözümü Magnezyum eksikliğinin düzeltilmesi kadar kolay olabilir. İlaveli olarak, cıva çelatlaması ile ilgili zorlukların birçoğu kişiye yeterli miktarda Magnezyum verildiğinde azaltılabilmektedir. Çelatlama ile ilişkili çoğu bilgiler, size çelatlamaların mineralleri yok ettiğini söyler ve bununla beraber, bedenin kabul edilemeyen bir risk olmaksızın kaybına dayanılamayan kritik minerallerle ilgili çok az araştırma yapılmıştır. Magnezyum, zehirden kurtulma işleminin birinci safhasıdır ve çinko gibi diğer mineraller ile birlikte zehirli ağır metalleri bedenden atmaktadır.

En önemli sonuç, Magnezyumun bedenin doğal olarak kendi kendini temizlemesi ve detoksifikasyon [zehirden arındırma] işlemlerinde temel bir etken olduğudur. Çocukların Çevre Sağlığı için, Kolombiya Merkezi Müdürü ve Çevre Sağlığı Bilimleri Profesörü Doktor Frederica P. Perera’ya göre, her kişinin aynı zehiri atmak yeteneğinde farklılık bulunduğuna dair 500 misli kanıt bulunmaktadır. Ana göstergelerden biri de, kişinin Magnezyum düzeyidir. Bu nedenlerden dolayı, Antik Mineral Magnezyum yağının kullanımı kullanıcıya güvenli ve etkili zehirden kurtulma işlemi için, temel bir destek sağlamaktadır.KULLANIMI VE UYGULANMASI

Antik Mineral Magnezyum yağı, hücre içi Magnezyum düzeylerinin hızlı ve etkin şekilde yenilenmesi için altın standarttır. Kullanım kolaylığı için, Antik Mineral Magnezyum yağı, ince buğu şeklinde ürün çıkaran sprey şişesi kullanarak cilde uygulanmalıdır. Aşırı sıkılmayı sınırlandırmak, iki elin birleştirildiği konumda 1-3 fıslama ile ürünü avuç içine alın ve cilde tamamen sürün.

En iyi sonucu elde edebilmek için, rahatsız olan bölgeye günde iki (2) kez masaj yaparak sürün.

Cildiniz hassas ise, 1/1 oranında su ile yoğunluğu azaltın ve kullanın.

Arzuladığınız kadar vücutta kalabilir. Uygulamadan 30 dakika sonra da, duş alabilirsiniz.
Çünkü ürün 20 dakika da, emilim görevini yapar.
Kullanım Sıklığı

Kronik rahatsızlıklarda sabah akşam 2-3 ay yoğun olarak kullanılmalıdır. Sportif
yaralanmalarda 3-5 gün kullanım yeterlidir. Antik Mineral Magnezyum yağı ilk 2-3
ay içinde yoğun olarak kullanılmalıdır, böylece hücresel Magnezyum düzeyleri
uygun olarak canlılık kazanabilir. Uygulamanın ilk günlerinde az miktarda kullanılması
ve yavaş yavaş daha fazla miktarlara çıkılması önerilmektedir. Bu ilk canlandırma
döneminden sonra, bazı kullanıcılar Antik Mineral Magnezyum yağı ilk 2-3 ayki
kulanım oranı kadar kullanmaya ihtiyaç duyduklarını hissediyorlar, diğer bazı kişiler
ise haftada birkaç kez kullanmanın yeterli olduğunu belirtiyorlar. Herkesin
tepkisi ve ihtiyacı farklı olduğundan bu konular kişisel seçim meselesi olmaktadır.
Önemli!

Antik Mineral Magnezyum yağı iyonlarının cilt tarafından emilmesini engelleyebilen,
cilt losyonu, krem ve nemlendiriciyi Antik Mineral Magnezyum yağı ürününü
kullanmadan önce temizlemeniz önerilmektedir. Antik Mineral Magnezyum yağı
tam gücüyle kullanmak isterseniz, bunların göz, burun ve diğer duyarlı
alanlarla doğrudan temas etmesini engelleyin. Kırmızılık veya rahatsızlık ortaya çıkarsa,
ılık su ile durulayın.

Lütfen Dikkat Edin: Uygulamadan sonra, çok nadir de olsa ürünün kuruması
üzerine cilt üzerinde hafif tuzumsu mineral artığının kaldığını görebilirsiniz. Bu, özellikle
kuru iklimlerde veya ısıtılmış bina içi alanlarda normaldir ve ayrıca bir seferde ne
kadar uyguladığınıza bağlı olarak da değişebilir. Cildiniz üzerinde mineral artığı kalıntısı
istemiyorsanız, Magnezyum yağını her gün duş almadan önceki 20 dakika uygulamanız
önerilmektedir. 20 dakikadan sonra, Magnezyum iyonlarının çoğu emilmiş olur ve mineral artığını banyoda temizleyebilirsiniz. Islak bir bezle cildin silinmesi de kabul edilir bir yöntemdir. Kendinizi rahat hissediyorsanız üzerinizde istediğiniz kadar kalabilir bir mahsuru yoktur. Genelde tavsiyemiz bu yöndedir.
Magnezyum Dozu

Birçok güvenilir araştırmacı, Magnezyum için Günlük Önerilen Dozajın (RDA) çok düşük olduğunu ve iyi sağlık elde etmek için uygun değerde değil yoksunluk belirtilerinden kurtulmak için, asgari kabul edilebilir düzeyde belirlendiğini hissediyorlar. Konu üzerinde, çok saygı duyulan bir tıp otoritesi sayılan Dr. Carolyn Dean’a göre, son 20 yıldır yapılan araştırmalar sadece günlük dozları yerine koymak için ideal koşullar altında bile, takriben 300 mg Magnezyumun gerekli olduğunu bize göstermiştir. Bununla birlikte genel bir kural olarak, günlük uygun Magnezyum alımı beden ağırlığının her kg. ı için 3-4 mg olmalıdır. 90 kg’ lık bir erkek için, bu günde 600mg ila 800mg miktarına tekabül etmektedir. Kronik sağlık yan etkileri, duygusal ve fiziksel stres, fiziksel yaralanma, atletik çalışmalar, zayıf yaşam biçimi, diyet seçimleri ve bunların tümü günlük Magnezyum ihtiyacınızı artırmaktadır. Hamile veya emziren kadınların da Magnezyum ihtiyaçları daha yüksektir.

Antik Mineral Magnezyum Yağı (Genuine Zechstein) Standartları

Her parti sıkı GMP, ISO 9001 ve ISO 14001 kalite kontrol standartları altında üretilmekte ve saflığın sağlanması için geniş çaplı ağır metal ve mineral açısından analize tabii tutulmaktadır.

Ürünümüz T.C. Sağlık Bakanlığı 5/11/2009 tarih ve 075566 sayılı izni ile izinlidir.

AYRINTILI BİLGİ:lokmanhekimimiz.com


ürünü incelemek için lınke tıklayınız

http://www.lokmanhekimimiz.com/1101/Urun...dimci.aspx

http://www.lokmanhekimimiz.com
Web Sayfasını Ziyeret Edin Tüm Mesajlarını Bul
Alıntı Yaparak Cevapla
« Önceki | Sonraki »
Cevapla 


Benzeyen Konular
Konu: Yazar Cevaplar: Görüntüleyenler: Son Mesaj
  Ozon Yağı-Bio Green Ozon Yağı lokmanhekim 3 9,412 01-23-2011 11:45 PM
Son Mesaj: lila
  Çin Yagı ile migren,diş agrısı ve daha birçok hastalığa destek lokmanhekim 1 3,552 11-27-2010 12:39 AM
Son Mesaj: füreyya
  Safran Yağı- lokmanhekim 0 1,889 05-14-2010 09:09 AM
Son Mesaj: lokmanhekim
  Hodan yağı-Nival Hodan Yağı-% 100 DOĞAL lokmanhekim 0 2,448 05-14-2010 09:07 AM
Son Mesaj: lokmanhekim
  Sibirya Çam Fistigi Yagi-(sibirya cedar oil) lokmanhekim 0 2,171 05-14-2010 09:06 AM
Son Mesaj: lokmanhekim

Forum Atla:


© 2010 Lokman Hekim - Her Hakkı Saklıdır. Ürünlerimiz T.C. Tarım ve Köy İşleri Bakanlığı ve Sağlık Bakanlığı onaylıdır. Bu ürünler ilaç değildir. Tamamen tavsiye amaçlıdır.
  Firmalar