Cevapla 
 
Derecelendir
  • 0 Oylar - 0 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Virmax Fa Men (Erkek için doğal performans arttırıcı)Bay
04-26-2010, 11:41 AM
Mesaj: #1
Virmax Fa Men (Erkek için doğal performans arttırıcı)Bay
VirMax FA Her Yaşta Erkekler için En Hızlı Etkide bulunan Performans Artırıcı

Her Yaş Erkek için En hızlı Etki.
Fonksiyon ve Duyarlılık Artırıcı

VirMAX, klinik olarak test edilmiş ve patenti alınmış, her yaştan kullanıcılara yönelik seksüel performanslarını, hassasiyetlerini, fonksiyonlarını ve hislerini arttıran doğal bir takviyedir.

VirMAX işleyiş hattı spesifik olarak tamamen vücudun kendi performansını arttırmaya yardımcı olur. Yani performansınızı maksimuma çıkarır. VirMAX, ağızdan alınan ve vücuttaki nitrik oksitin dengesini ayarlayan ve özel vakit ayırmaya gerek olmadan günlük olarak alabileceğiniz bir takviyedir. Nitrik oksit, cyclic-gmp seviyesini arttırır ve doğal olarak bu da seksüel deneyimlere yansımıştır. Her yaştan baylara, bu seviyeleri arttırmak hiçbir yan etki yaratmaz.

İçeriği:

* Zizphi Fructus, Erkeklerin Performansını artırmak için gereken kan akışının hızlanması için elzem olan, vücuttaki Nitric Oxide artışını hızlandıran doğal madde.
* Asya Ginsengi Kökü, Ginkgo Biloba ve L-Arginine ile vücudun kendi Nitric Oxide üretimini ve dolaşımını artıran diğer amino asitlerden oluşan bir formül.
* Cnidium Monniera Seed and Angelica Pubescens Root bileşimi dayanıklılığı artırır.

VirMAX FA NEDİR?

VirMAX FA klinik olarak test edilmiş, patentli bir doğal besin desteğidir. Tüm yaştaki erkekler için formüle edilmiş, ani etkisi ile cinsel hazzın artmasına ve çok daha rahat ve şiddetli orgazma yardımcı olduğu klinik çalışmalar neticesinde ispatlanmış bir üründür. Hiç bir yan etkisi bulunmamaktadır.

VirMAX FA NE YAPAR?

VirMax FA tüm vücut fonksiyonlarının düzenlenmesinde olduğu gibi, cinsel fonksiyolar için de şart olan Nitrik Oksit /Cyclic-GMP seviyesini doğal yollardan, yani vücudun tamamen kendi kendine yükseltmesine yardımcı olur.

CİNSELLİK VE NİTRİK OKSİT EKSİKLİĞİ ARASINDA TAM KORELASYON VARDIR:

Nitrik oksidin damarlar üzerindeki etkisi sonucunda, vücuttaki kan dolaşımını düzenlediğine dair araştrma 1998 yılında Nobel Tıp Ödülü'ne layık görülmüştür. Nitrik oksit cinsel performans, his ve istek üzerinde direk etkilidir. VirMax FA stres, yaş, yorgunluk veya tıbbi nedenlerle azalan Nitrik Oksit düzeyinin normal seviyesine çıkarmasını destekler.

VirMax FA'yı DİĞER ÜRÜNLERDEN AYIRAN NEDİR?

VirMax diğer ürünlerin çoğu gibi ağızdan alınır. Ancak; kesinlikle özel diyet, özel zamanlama veya hazırlık gerektirmez. VirMax FA cinsel yaşam için şart olan Nitrik Oksit /Cyclic-GMP seviyesini, vücudun kendi kendine yükseltmesi için geliştirilmiş, cinsel performans arttırıcı bir üründür. İçeriğinde kimyasal hiç bir madde barındırmaz, %100 doğaldır. Baş ağrısı,ağızda kuruluk, renk ve ışık hassasyeti, çarpıntı gibi olumsuz hiç bir yan etkisi bulunmamaktadır. VirMax FA cinsel perfonmansın en güçlü olduğu dönemdeki günlerde olduğu gibi tüm cinsel güç ve fonksiyonların tamamen doğal yollardan artmasını destekler

VirMax FA nasıl kullanılmalıdır?

Maksimum destek için, cinsel birliktelikten yaklaşık 30-45 dakika önce, ihtiyaca göre iki veya üç tablet VirMax FA, tercihen bir bardak sıvı ile alınmalıdır.

VirMax FA sadece cinsel fonksiyonları mı destekler?

VirMax FA'nın destek mekanizması diğer ürünlerden farklıdır. VirMax FA sadece cinsel fonksiyonları değil, konsantrasyon, zihinsel rahatlama ve enerji seviyesinin yükselmesini desteklediği gibi, vücudun genel performansının artmasına da yardımcı olur.

Herhangi bir yan etkisi var mıdır?

Kesinlikle hayır. VirMax FA klinik olarak test edilmiş bir üründür, tüm yaş grubundaki erkekler rahatlıkla kullanabilir. Diğer ürünlerde ortaya çıkabilen çarpıntı, farklı renk algılama, ışığa karşı duyarlılık, aşırı hassasiyet ve baş ağrısı gibi yan etkileri yoktur.

VirMax FA'nın tam etki göstermesi için gerekli süre nedir?

Yapılan çalışmalarda VirMax FA oral yoldan alındıktan 30-45 dakika sonra etkisini gösterdiği saptanmıştır. Vücuttaki etki 24 saat boyunca devam etmektedir.

VirMax FA'nın 15 gün boyunca düzenli olarak kullanılması sağladığı deteği en maksimum düzeye çıkarmaktadır.

VirMax FA kendi kategorisindeki en iyi ürünlerdendir. Diğer ürünlerden farklı olarak, 30 ile 45 dakika içinde destek etkisini göstermeye başlar. Spontan, güçlü, etkili ve sağlıklı cinsellik için geliştirilmiştir.

İçeriğindeki Zizyphi Fructus, vücudun Nitrik Oksit ve osterojen seviyesini doğal yollardan artırmasını destekler. Nitrik Oksidin, vücuttaki kan dolaşımını düzenlediğine dair çalışma 1998 yılında Nobel Tıp Ödülü'nü almaya layık görülmüştür.

Cnidium Monniera Çekirdeği ve Angelica Pubescens Kökü ise alınan hazzın ve cinsel performansın artmasını destekler.

VirMax FA cinsel isteği artırmaya kesinlikle yardımcıdır:

VirMax FA, kısaca cyclic-GMP reaksiyonu olarak adlandırılabilecek bir reaksiyon sonucunda hücre metabolizmasının düzenlenmesine iştirak etmekte olan Nitrik Oksit üretimini tetikleyip, maksimum düzeye ulaşmasını desteklemek için tasarlanmıştır.

* %100 Doğal içerikli, patentli formül ile üretilmektedir
* Kategorisindeki klinik olarak test edilmiş tek üründür
* Alkollü içeceklerle birlikte alınabilir
* Cinsel fonksiyonların tümünü tam olarak destekler
* Özel zamanlama gerektirmez

CİNSEL HAYATIM ''ÇOK DAHA İYİ OLABİLİRDİ'' DİYE İŞÜNÜYORSANIZ

Nitrik Oksidin damarlar üzerindeki etkisi sonucunda, vücuttaki kan dolaşımını düzenlediğine dair araştırma 1998 yılında Nobel Tıp Ödülü ‘ne layık görülmüştür. Nitrik Oksit cinsel perfonmans, his ve istek üzerinde direkt etkilidir. Vücuttaki Nitrik Oksit düzeyi stres, yaş ve tıbbi gibi farklı nedenlerle azalabilir.

VirMax FA cinsel fonksiyonları düzenlemeye ve alınan zevk ile hassasiyeti destekleyen, %100 doğal içerikli besin desteğidir. Klinik olarak hiçbir yan etkisinin bulunmadığı ortaya çıkmıştır.

VirMax FA cinsel aktiviteden 30-45 dakika önce, iki tablet alınır. Bir kutuda 30 tablet bulunmaktadır.
"VirmaxFA ,T.C. TARIM VE KÖYİŞLERİ BAKANLIĞININ 10 .07.2008 TARİHLİ VE 0834004418 SAYILI İZNİ İLE İTHAL EDİLMİŞTİR."
Erkekler için Maximum Performans Artırıcı

* Her Yaş Erkek için En hızlı Etki.
* Fonksiyon ve Duyarlılık Artırıcı

İçeriği:

* Zizphi Fructus, Erkeklerin Performansını artırmak için gereken kan akışının hızlanması için elzem olan, vücuttaki Nitric Oxide artışını hızlandıran doğal madde.
* Asya Ginsengi Kökü, Ginkgo Biloba ve L-Arginine ile vücudun kendi Nitric Oxide üretimini ve dolaşımını artıran diğer amino asitlerden oluşan bir formül.
* Cnidium Monniera Seed and Angelica Pubescens Root bileşimi dayanıklılığı artırır.

Niçin VirMAX FA:

1998 yılında, Nobel Tıp Ödülü Nitric Oxide’in, vücudun kan damarlarını genleştirmesi ve kan akışına ilişkin işleyişine olan etkilerinin keşfedilmesine verilmiştir. Vücuttaki Nitric Oxide düzeyleri, stres, yaşlanma ve eşitli tıbbı nedenlerden dolayı düşer. Vücüttaki Nitric Oxide eksikliği sağlıklı bir performans, duyarlılık ve hisler üzerinde doğrudan etkide bulunur. VirMaX FA, duyarlılığı en üst düzeye çıkarması için, vücudun Nitric Oxide üretimini, kullanımını ve düzenlemesini maksimize edecek şekilde özel olarak hazırlanmıştır.


AYRINTILI BİLGİ


Ekli Dosya(lar) Önizleme(ler)
   

www.lokmanhekimimiz.com
Tüm Mesajlarını Bul
Alıntı Yaparak Cevapla
« Önceki | Sonraki »
Cevapla 


Benzeyen Konular
Konu: Yazar Cevaplar: Görüntüleyenler: Son Mesaj
  BALEN FERFEX BALLI BITKISEL KARISIM-DOGAL AFRODIZYAK lokmanhekim 1 4,481 01-22-2011 07:07 PM
Son Mesaj: lokmanhekim
  VirMax Fa women ( Bayanlar İçin Cinsel İstek ve Performans Artırıcı)Bayan lokmanhekim 0 1,957 04-26-2010 11:43 AM
Son Mesaj: lokmanhekim

Forum Atla:


© 2010 Lokman Hekim - Her Hakkı Saklıdır. Ürünlerimiz T.C. Tarım ve Köy İşleri Bakanlığı ve Sağlık Bakanlığı onaylıdır. Bu ürünler ilaç değildir. Tamamen tavsiye amaçlıdır.
  Firmalar