Cevapla 
 
Derecelendir
  • 0 Oylar - 0 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ShiffaHome (Aksuvital) Bitkisel Yaglari
05-06-2010, 12:41 AM
Mesaj: #1
ShiffaHome (Aksuvital) Bitkisel Yaglari
[Resim: ac789KabakKutuSise50ml.gif&size=150]

Kabak Çekirdegi Yagı

Soguk presleme yöntemiyle elde edilmistir.Kullanim: Cilde masaj yapmak suretiyle de uygulanabilir.Gramaj: 50 mlÜrünlerle ilgili ek bilgiler: Ürünümüz hiç bir katki maddesi içermemektedir. Herhangi bir yagla seyreltilmemistir. Bitkinin yagi, bitki toplandiktan sonra buhar distilasyonu yöntemi kullanilarak elde edilmektedir. Yagin renk ve kokusu çesitli fiziksel etkenlere göre kismen de olsa degisiklik gösterebilmektedir. Yagi alinacak bitkinin yetistigi topragin özellikleri, yetistigi ortamin iklim sartlari, bitkinin toplama zamani, kurutulma sartlari bitkisel yagin renk ve kokusunu etkilemektedir. Ürünlerimizde yapay koku ve renklendirici maddeler kullanmamaktayiz. Bu sebeple ürünlerimizde standart bir koku ve renk gözlenmeyebilir, her seri birbirinden kismen de olsa farkli olabilir. Ürünlerimizin safligi ve dogalligi firmamiz güvencesindedir.

[Resim: 9854fPelesenk.jpg&size=150]

ShiffaHome Pelesenk Yagi

Nefes darligi ve vereme karsi iyi gelir. Öksürügü keser. Balgam söktürücü özelligi vardir. Gözün görme gücünü arttirir. Göz kararmalarini gidericidir. Bagirsak iltihabina karsi yararlidir Adale sertlesmesine iyi gelmektedir. PELESENK YAGI

Pelesenk yagi, Pelesenk bitkisinin tomurcuklarindan süper kritik sistem yöntemi kullanilarak elde edilmektedir.Kullanimi: Sabit yaglara eklenerek masaj yapilabilir.

Gramaj : 20 mlÜrünlerle ilgili ek bilgiler: Ürünümüz hiç bir katki maddesi içermemektedir. Herhangi bir yagla seyreltilmemistir. Yagin renk ve kokusu çesitli fiziksel etkenlere göre kismende olsa degisiklik gösterebilmektedir. Yagi alinacak bitkinin yetistigi topragin özellikleri, yetistigi ortamin iklim sartlari, bitkinin toplama zamani, kurutulma sartlari bitkisel yagin renk ve kokusunu etkilemektedir. Ürünlerimizde yapay koku ve renklendirici maddeler kullanmamaktayiz. Bu sebeple ürünlerimizde standart bir koku ve renk gözlenmeyebilir, her seri birbirinden kismen de olsa farkli olabilir. Ürünlerimizin safligi ve dogalligi firmamiz güvencesindedir.Uyari :
1) Uçucu yaglar sabit yaglarla karistirilmadan cilde direkt olarak kullanilmamalidir. Mutlaka seyreltilmelidir.
2) Uçucu yaglarla uygulamalarda yaglar metal malzemelerle temas etmemelidir[Resim: ffeeeSari_Kantrn.jpg&size=150]

ShiffaHome Sari Kantaron Yagi

SARI KANTARON YAGI

Sari Kantaron yagi; Sari Kantoron bitkisinin tomurcuklarindan, süper kritik sistem yöntemi ile elde edilmektedir. Sari kantaron bitkisi Hypericum perforatum L. familyasindandir. Ortaçag da Eski Yunanlilar yaralari iyilestirmek amaci ile kullanmislardir. Bitkinin içeriginde biyolojik olarak aktif rutin, pectin, choline, sitosterol ve hypericin bulunmaktadir. Ayrica tanen ve uçucu yag da ihtiva eder.

Kullanimi: Haricen cilde masaj yapmak sureti ile uygulanabilir. Bir fincan suya 1-5 damla eklenerek içilebilir.

Gramaj : 20 ml

Ürünlerle ilgili ek bilgiler: Ürünümüz hiç bir katki maddesi içermemektedir. Herhangi bir yagla seyreltilmemistir. Yagin renk ve kokusu çesitli fiziksel etkenlere göre kismende olsa degisiklik gösterebilmektedir. Yagi alinacak bitkinin yetistigi topragin özellikleri, yetistigi ortamin iklim sartlari, bitkinin toplama zamani, kurutulma sartlari bitkisel yagin renk ve kokusunu etkilemektedir. Ürünlerimizde yapay koku ve renklendirici maddeler kullanmamaktayiz. Bu sebeple ürünlerimizde standart bir koku ve renk gözlenmeyebilir, her seri birbirinden kismen de olsa farkli olabilir. Ürünlerimizin safligi ve dogalligi firmamiz güvencesindedir.

Uyari :
1) Hamilelik döneminde kullanilmasi önerilmez


[Resim: 9d5f5Papatya.jpg&size=150]

Cilditemizler parlaklik verip nemlendirir, sinüzit sorunu içinde kulanilmaktadir Mide-barsak sistemi iltihapli hastaliklara iyi gelmesi de bir baska faydasidir rahat uyku saglamaya yardim eder.

Papatya yagi; Papatya bitkisinden distilasyon yöntemi kullanilarak elde edilmektedir.

Kullanimi: Sabit yaglara eklenerek masaj yapilabilir.
Aromaterapi lambasinda oda, alanin metre karesine bir damla olacak sekilde lambada bulunan suya eklenir ve inhalasyon yolu ile kullanilabilir.Gramaj : 20 mlÜrünlerle ilgili ek bilgiler: Ürünümüz hiç bir katki maddesi içermemektedir. Herhangi bir yagla seyreltilmemistir. Yagin renk ve kokusu çesitli fiziksel etkenlere göre kismende olsa degisiklik gösterebilmektedir. Yagi alinacak bitkinin yetistigi topragin özellikleri, yetistigi ortamin iklim sartlari, bitkinin toplama zamani, kurutulma sartlari bitkisel yagin renk ve kokusunu etkilemektedir. Ürünlerimizde yapay koku ve renklendirici maddeler kullanmamaktayiz. Bu sebeple ürünlerimizde standart bir koku ve renk gözlenmeyebilir, her seri birbirinden kismen de olsa farkli olabilir. Ürünlerimizin safligi ve dogalligi firmamiz güvencesindedir.Uyari :
1) Uçucu yaglar sabit yaglarla karistirilmadan cilde direkt olarak kullanilmamalidir. Mutlaka seyreltilmelidir.
2) Uçucu yaglarla uygulamalarda yaglar metal malzemelerle temas etmemelidir.

shifa home yağ çeşitleri için tıklayınız

www.lokmanhekimimiz.com
Tüm Mesajlarını Bul
Alıntı Yaparak Cevapla
« Önceki | Sonraki »
Cevapla 


Benzeyen Konular
Konu: Yazar Cevaplar: Görüntüleyenler: Son Mesaj
  ShiffaHome (Aksuvital) Bitkisel Yaglari lokmanhekim 0 1,491 05-16-2010 11:28 PM
Son Mesaj: lokmanhekim
  Karden Bitkisel Yaglari lokmanhekim 0 1,600 05-14-2010 09:17 AM
Son Mesaj: lokmanhekim
  Awe Cemre Yağları lokmanhekim 0 1,799 05-06-2010 12:26 AM
Son Mesaj: lokmanhekim

Forum Atla:


© 2010 Lokman Hekim - Her Hakkı Saklıdır. Ürünlerimiz T.C. Tarım ve Köy İşleri Bakanlığı ve Sağlık Bakanlığı onaylıdır. Bu ürünler ilaç değildir. Tamamen tavsiye amaçlıdır.
  Firmalar