Alenmak Achronim Leke Açıcı Gece Kremi
Lokman Hekim
lokman hekim


Slim Leaf İnce Set-% 100 Doğal İnce set,Bir paket Slim Leaf Aspir çiçekli 12 bitki karışımı+Slim Leaf Vücut Bakım Yağı

Slim Leaf İnce Set-% 100 Doğal İnce set,Bir paket Slim Leaf Aspir çiçekli 12 bitki karışımı+Slim Leaf Vücut Bakım Yağı

2

 

Slim Leaf İnce Set kutu içeriği:

Bir paket Slim Leaf Aspir çiçekli 12 bitki karışımı

SLİM LEAF ASPİR ÇİÇEKLİ 12 BİTKİ KARIŞIMI

İçindekiler;Aspir çiçeği,maydanoz kurusu,dere otu kurusu,zahter,avakado yaprağı,mate yaprağı,hibiskus,tarhun otu,yeşil çay,çoban çantası,biberiye,funda yaprağı.

Kullanımı:Bir su bardağı kaynar suya 1 tatlı kaşığı Slim Leaf aspir çiçekli bitki karışımı ilave edlip 5-10 dakika demlenir.

İşletme Kayıt No:TR-06-K-010689

Türk Gıda Kodeksine Uygundur
Net:200 Gram

ASPİR ÇİÇEĞİ:
Bağırsak tembelliğine,hazımsızlığa,sindirim sistemini düzene koymaya,kabızlığa,romatizma,siyatik,mafsal ağrılarına,adet zorluğuna,sinirleri yatıştırmaya,vücudu rahatlatmaya,uykusuzluğa,mide ağrısı ve sancılarına,nefes darlığı ve astıma karşı halk arasında kullanılmaktadır.Bünyesinde CLA(KONJUGE LİNOLEİK ASİT) barındırdığı bilinmektedir.

MAYDANOZ:
Böbrek ve idrar yolları iltihabına,terlemeye,selülite,romatizmaya,mide gazlarına,kan şekerini düşürmeye,karaciğeri güçlendirmeye ve balgam söktürmeye karşı halk arasında kullanılmaktadır.Bünyesinde C vitamini barındırdığı bilinmektedir.

DERE OTU:
Guatıra,mide bulantısına,karın ağrısına,mide ve bağırsak gazlarına,hazmı kolaylaştırmaya,sindirim sistemini düzene koymaya,ağız kokusuna,hemoroide,rahim sancı ve ağrılarına,vücuda rahatlık vermek için halk arasında kullanılmaktadır.

ZAHTER:

Hazmı kolaylaştırmaya,kan şekerine,vücudu güçlendirmeye,salgı bezlerinin düzenli çalışmasına,bağırsak parazitlerine,nefes darlığına,kansızlığa,nefes darlığı ve mide bağırsak gazlarına karşı halk arasında kullanılmaktadır.

AVAKADO YAPRAĞI:
Böbrek ve idrar yolları iltihabı,kumu ve taşlarına,ishali kesmeye,sinirleri rahatlatmaya,cildi güzelleştirmeye,vücudun ödem tutmasını engellemek için halk arasında kullanılmaktadır.Bünyesinde A-D-E vitamini barındırdığı bilinmektedir.

MATE YAPRAĞI:
Vücuda enerji vermeye,vücutta yağ yakımını hızlandırmaya,iştahı azaltmaya,yağ ve glikozun hızlı yakılması için halk arasında kullanılmaktadır.

HİBİSKUS:
Bağırsak tembelliğine,lipide,kandaki yağları eritmeye,susuzluk ve harareti gidermeye,mide-bağırsak gazlarına,şekeri düşürmeye ve sinirleri yatıştırmak için halk arasında kullanılmaktadır.Bünyesinde C vitamini barındırdığı bilinmektedir.

TARHUN OTU:
Sindirim sistemini düzene koymaya,ağız kokusununa,kanı temizlemeye,mide-bağırsak gazlarına,tansiyona ve nefes darlığı için halk arasında kullanılmaktadır.

YEŞİL ÇAY:
Vücuttaki zararlı bakterilere karşı,fazla kiloya karşı,ödem atmaya karşı,idara söktürmeye ve bağışıklık sitemini güçlendirmek için halk arasında kullanılmaktadır.

ÇOBAN ÇANTASI:
İshali kesmeye,vücuda dinçlik ve kuvvet vermeye,yorgunluğa,fazla adet kanamasını azaltmaya,rahim akıntı ve iltihabına,kramplara,soğuk algınlıklarına ve mafsal ağrılarına karşı halk arasında kullanılmaktadır.

BİBERİYE:
Hazımsızlığa,yarım baş ağrılarına,kolesterol ve lipide,saçları beslemeye,mide-bağırsak gazlarına,idrarı artırmaya,vücuttaki fazla yağların yakımını kolaylaştırmaya,safrayı artırmaya ve terletici olarak halk arasında kullanılmaktadır.

FUNDA YAPRAĞI:
Vücuttaki yağları eritmeye,vücudun ödem toplmasına karşı,böbrek ve idrar yolları iltihabına,mesane iltihabına ve göğsü yumuşatmak için halk arasında kullanılmaktadır.

Yararlanılan Kaynaklar:
Doğal Tedavi Yöntemleri-Mustafa KIRICI
Evin Ansiklopedisi-Başkent Yayınevi
Türkiyede Bitkiler ile Tedavi Geçmişten Bu Güne-İstanbul Üniversitesi Yayınları Prof.Turhan BAYTOP
Şifalı Bitkiler ve Şifalı Sular Ansiklopedisi-Cemal ANADOL
Tabiattan Gelen Sağlık-Dr.Emin DERMAN
Şifalı Otlarla Halk İlaçları-Dr.Sahib GİRAY

 

 

Bir şişe Slim Leaf Vücut Bakım Yağı

Kullanımı:

Sprey şişeden yeteri miktarda alınıp kullanılacak bölgeye 3-5 dakika masaj yaparak yedirilir.

Uyarı:

Güneş ışığından uzak ve kuru yerde muhafaza ediniz.Çocukların erişemeyeceği yerde saklayınız.Ağız ve göz temasından sakınınız.Yüz bölgesinde kullanılmaz.Haricen kullanılır.

HAMİLELER KULLANMAMALIDIR.

İLAÇ DEĞİLDİR.

 

Açılmış yırtılmış ve bandrolsüz kutuları satın almayınız.

 

 

Monida Thermal Gel

Yorumlar
Lokman Hekim | SNRG | Ankara Firmalar'a kayıtlıdır.
Firmalar