Alenmak Achronim Leke Açıcı Gece Kremi


2011 Yüksek Topuklu Bot Modelleri

04 Kasım 2010  
Kategori Moda


Yüksek Topuklu Bot Modelleri Yüksek Topuklu Bot Modelleri
Bakımlıyız.Com – Yüksek Topuklu Bot Modelleri Yüksek Topuklu Bot Modelleri Yüksek Topuklu Bot Modelleri
Yüksek Topuklu Bot Modelleri Yüksek Topuklu Bot Modelleri

Yüksek Topuklu Bot Modelleri Yüksek Topuklu Bot Modelleri

Alıntı.

2010 Yaz Modasına Bir Makas Yeter

20 Nisan 2010  
Kategori Moda

Bu sene kıyafertlerinizi gözden geçirirken eskimiş yırtılmış şeyleri atmayın sakın.Çünkü bu sene moda bu.Victoria’s Secret 2010 kataloğunda bu slashed tarzına oldukça çok yer vermiş.Mayodan tayta kadar bu sene herşey kesilmiş.
Bu tarzda birşey almaktansa kendimiz de bu tasarımları kolayca yapabiliriz.


Zaten daha önce çoğunuz en az bir kere kot yırtma yada kottan şort yapma işlemini denemiştir. Şimdi ilk defa deneyecekler ve daha önce denemiş ama sonuçtan çok da memnun kalmamışlar için adım adım bu işlemi anlatmak istiyorum. Her model kotunuzda deneyebilirsiniz. İsterseniz önce yırtık kot kullanan ünlülerin resimlerinden nasıl bir şey istediğinize dair fikir alın.

1) Hata yapma ihtimaline karşı sonradan pişman olmayacağınız bir kotunuzu alın ve isterseniz önce keseceğiniz yerleri kalemle işaretleyin.

2) Diz ve bacakların üst kısmını zımparalayın, kumaşın ters yönüne doğru da bu işlemi yapın, sonuçtan memnun kalıncaya kadar tekrarlayın. Bir süre sonra kumaş incelmeye ve delinmeye başlayacaktır. İstediğiniz boyutta bir delik açılıncaya kadar devam edin. Ya da sadece kotunuza aşınmış bir görünüm vermek istiyorsanız, delik açılmadan durun.

3)Zımpara kağıdı yerine, makas ya da kağıt açacağı ile , kotun dilediğiniz yerinden iplikler çıkartabilir ve delikleri bu yöntemle açabilirsiniz. Çıkan beyaz iplikleri kesmeyin, bunlar kot yıkandıkça kendiliğinden şekil alacak ve düşecektir. Kotu makasla doğrudan kesmeye kalkmayın, bu iyi durmayacaktır, ama sert bir darbe almış görünümü vermek için makas ya da delici bir alet ile kotunuzda büyük bir delik açabilirsiniz .

4) Bu işlemleri yaptıktan sonra fazla ileri gitmeden durun yoksa kot giyilmeyecek kadar delinebilir. Deliklerin, yırtıkların ve aşınmaların toplam sayısı en fazla 7-8 olmalıdır. Kotunuzun daha eski görünmesini isterseniz çok az çamaşır suyu kattığınız bir kova suyun içinde bir süre bekletebilirsiniz.

1 | 11


Lokman Hekim | SNRG | Ankara Firmalar'a kayıtlıdır.
Firmalar