Alenmak Achronim Leke Açıcı Gece Kremi


Slim Leaf İnce Set-% 100 Doğal İnce set,Bir paket Slim Leaf Aspir çiçekli 12 bitki karışımı+Slim Leaf Vücut Bakım Yağı

2

 

Slim Leaf İnce Set kutu içeriği:

Bir paket Slim Leaf Aspir çiçekli 12 bitki karışımı

SLİM LEAF ASPİR ÇİÇEKLİ 12 BİTKİ KARIŞIMI

İçindekiler;Aspir çiçeği,maydanoz kurusu,dere otu kurusu,zahter,avakado yaprağı,mate yaprağı,hibiskus,tarhun otu,yeşil çay,çoban çantası,biberiye,funda yaprağı.

Kullanımı:Bir su bardağı kaynar suya 1 tatlı kaşığı Slim Leaf aspir çiçekli bitki karışımı ilave edlip 5-10 dakika demlenir.

İşletme Kayıt No:TR-06-K-010689

Türk Gıda Kodeksine Uygundur
Net:200 Gram

ASPİR ÇİÇEĞİ:
Bağırsak tembelliğine,hazımsızlığa,sindirim sistemini düzene koymaya,kabızlığa,romatizma,siyatik,mafsal ağrılarına,adet zorluğuna,sinirleri yatıştırmaya,vücudu rahatlatmaya,uykusuzluğa,mide ağrısı ve sancılarına,nefes darlığı ve astıma karşı halk arasında kullanılmaktadır.Bünyesinde CLA(KONJUGE LİNOLEİK ASİT) barındırdığı bilinmektedir.

MAYDANOZ:
Böbrek ve idrar yolları iltihabına,terlemeye,selülite,romatizmaya,mide gazlarına,kan şekerini düşürmeye,karaciğeri güçlendirmeye ve balgam söktürmeye karşı halk arasında kullanılmaktadır.Bünyesinde C vitamini barındırdığı bilinmektedir.

DERE OTU:
Guatıra,mide bulantısına,karın ağrısına,mide ve bağırsak gazlarına,hazmı kolaylaştırmaya,sindirim sistemini düzene koymaya,ağız kokusuna,hemoroide,rahim sancı ve ağrılarına,vücuda rahatlık vermek için halk arasında kullanılmaktadır.

ZAHTER:

Hazmı kolaylaştırmaya,kan şekerine,vücudu güçlendirmeye,salgı bezlerinin düzenli çalışmasına,bağırsak parazitlerine,nefes darlığına,kansızlığa,nefes darlığı ve mide bağırsak gazlarına karşı halk arasında kullanılmaktadır.

AVAKADO YAPRAĞI:
Böbrek ve idrar yolları iltihabı,kumu ve taşlarına,ishali kesmeye,sinirleri rahatlatmaya,cildi güzelleştirmeye,vücudun ödem tutmasını engellemek için halk arasında kullanılmaktadır.Bünyesinde A-D-E vitamini barındırdığı bilinmektedir.

MATE YAPRAĞI:
Vücuda enerji vermeye,vücutta yağ yakımını hızlandırmaya,iştahı azaltmaya,yağ ve glikozun hızlı yakılması için halk arasında kullanılmaktadır.

HİBİSKUS:
Bağırsak tembelliğine,lipide,kandaki yağları eritmeye,susuzluk ve harareti gidermeye,mide-bağırsak gazlarına,şekeri düşürmeye ve sinirleri yatıştırmak için halk arasında kullanılmaktadır.Bünyesinde C vitamini barındırdığı bilinmektedir.

TARHUN OTU:
Sindirim sistemini düzene koymaya,ağız kokusununa,kanı temizlemeye,mide-bağırsak gazlarına,tansiyona ve nefes darlığı için halk arasında kullanılmaktadır.

YEŞİL ÇAY:
Vücuttaki zararlı bakterilere karşı,fazla kiloya karşı,ödem atmaya karşı,idara söktürmeye ve bağışıklık sitemini güçlendirmek için halk arasında kullanılmaktadır.

ÇOBAN ÇANTASI:
İshali kesmeye,vücuda dinçlik ve kuvvet vermeye,yorgunluğa,fazla adet kanamasını azaltmaya,rahim akıntı ve iltihabına,kramplara,soğuk algınlıklarına ve mafsal ağrılarına karşı halk arasında kullanılmaktadır.

BİBERİYE:
Hazımsızlığa,yarım baş ağrılarına,kolesterol ve lipide,saçları beslemeye,mide-bağırsak gazlarına,idrarı artırmaya,vücuttaki fazla yağların yakımını kolaylaştırmaya,safrayı artırmaya ve terletici olarak halk arasında kullanılmaktadır.

FUNDA YAPRAĞI:
Vücuttaki yağları eritmeye,vücudun ödem toplmasına karşı,böbrek ve idrar yolları iltihabına,mesane iltihabına ve göğsü yumuşatmak için halk arasında kullanılmaktadır.

Yararlanılan Kaynaklar:
Doğal Tedavi Yöntemleri-Mustafa KIRICI
Evin Ansiklopedisi-Başkent Yayınevi
Türkiyede Bitkiler ile Tedavi Geçmişten Bu Güne-İstanbul Üniversitesi Yayınları Prof.Turhan BAYTOP
Şifalı Bitkiler ve Şifalı Sular Ansiklopedisi-Cemal ANADOL
Tabiattan Gelen Sağlık-Dr.Emin DERMAN
Şifalı Otlarla Halk İlaçları-Dr.Sahib GİRAY

 

 

Bir şişe Slim Leaf Vücut Bakım Yağı

Kullanımı:

Sprey şişeden yeteri miktarda alınıp kullanılacak bölgeye 3-5 dakika masaj yaparak yedirilir.

Uyarı:

Güneş ışığından uzak ve kuru yerde muhafaza ediniz.Çocukların erişemeyeceği yerde saklayınız.Ağız ve göz temasından sakınınız.Yüz bölgesinde kullanılmaz.Haricen kullanılır.

HAMİLELER KULLANMAMALIDIR.

İLAÇ DEĞİLDİR.

 

Açılmış yırtılmış ve bandrolsüz kutuları satın almayınız.

 

 

Red Pepper Oil ( ACI BIBER YAGI)-

25 Nisan 2010  
Kategori Form-Diyet

Türkiye’ de bir ilki daha basardik . Ilk kez Kirmizi biber yagi’ni üreterek sizlere sunmakla gurur duyuyoruz!!!

LÜTFEN TAKLITLERINDEN SAKININ.BASKA YERDE YOK!!!

Yararlari saymakla bitmeyen aci biberin yagini SIZLER IÇIN HAZIRLADIK
Selülirtlerinize, fazla kilolariniza veda etmeye hazirmisiniz?

SELÜLIT :

Selülit sisman ya da zayif ayrimi yapmaksizin, özellikle ergenlik döneminden itibaren hormonal degisikliklerin etkisiyle her yas grubunda ortaya çikan yag hücrelerinin deformasyonuyla ilgili estetik bir sorunu. Farkli yas gruplarindaki bayanlarin yüzde 90’inin bu problemden sikayetçi oldugunu göz önüne alacak olursak selülitin pek çok bayanin ortak sorunu oldugunu söyleyebiliriz.

Sizler için hazirladigimiz redpepper oil tüm bu sorunlari ortadan kaldiirilmasina cildinizin gençlesmesine tüm selülit ve pürüzlerin giderilmesine yardimci olacaktir.

Uygulandigi bölgede yag yakisini hizlandirarak bölgesel olarak incelme, yag birikimi görünümünü, portakal kabugu görüntüsünü azaltmaya ve zayiflatmaya yardimci bir üründür.

IÇERIGINDE BULUNAN, ACI BIBER YAGI VE DIGER YAG PARÇALAYICI YAGLARIN KARISIMINDAN OLUSAN BU ÜRÜNÜMÜZ IÇIMI ILE ZAYIFLAMAYA CILDINIZE DISTAN UYGULADIGINIZDA DA HEM SELÜLIT HEMDE BÖLGESEL INCELME VE SIKILASMADA KULLANILMAKTADIR.

Red Pepper oil ; Sadece zayiflama degil, göbek, basen ve hareketsiz bölgelerdeki kilolarin verilmesindede yardimci olur. Türkiye’deki satisi yapilmakta olan gerçek termojenik yag yakici bitkisel yag olan Red Pepper oil, Hem Bölgesel Zayiflamaya , Hem Genel Zayiflamaya hem de göbek, kol, basen gibi bölgelerdeki sarkintilari toparlayip sikilastirmaya olan etkisi ile kullananlarin begenisini kazanmistir.

Dogum sonrasi ve kilo alip veren kisilerde olusan çatlaklarin giderilmesinde kirisikliklarin açilmasinda etkilidir.

Red Pepper Oil , Bitkisel formülü ile dilediginiz kiloya zahmetsizce ulasmaniza yardimci olur.

Sindirim sistemi nizi ve dogal dengenize zarar vermeden, diyet yapmaniza gerek kalmadan kilo vermenize yardimci olur.

Kirmizi aci biberden özel olarak elde edilmis aci biber yagi , Redpepper Oil , % 100 dogal olup, kimyasal hiç bir hammedde içermez.Red Pepper Oil ‘ in , Hiçbir yan etkisi görülmemistir

Düzenli kullanimda uygulanan bölgenin incelmesine, sikilasmasina, pürüzsüz ve canli görünmesine yardimci olur.

REDPEPPER OIL ‘IN KULLANIMI:

Red pepper oil”in uygulanacagi bölge temiz ve kuru olmalidir.Emilim tamamen saglanana kadar masajin uygulanmasi, ürünün etkinligini arttirma açisindan önemlidir.

Uygulanacak bölgeye dairesel hareketlerle, 10-15 dakikalik masajla (fazla bastirmadan) yayilmasi saglanir. Uygulama sonrasi streç film yardimiyla bölge sarilir. 45 ila 60 dakika vücutta kalmasi yeterlidir.Bu süre içinde günlük aktivitelerinizi (evisi,spor,yürüyüs… vs) sürdürebilirsiniz.Bu islem ürünün etkisini artirmaktadir. Vücuttan temizlenme gerekliligi yoktur.

UYGULAMA ÖNCESI VE SONRASINDA ÖLÇÜNÜZÜ ALIN. DEGISIKLIGI SIZ DE HISSEDECEKSINIZ!!

ÖNEMLI UYARI :
BU ÜRÜN ILAÇ DEGILDIR. KULLANIMDAN SONRA ELLERINIZI BOL SU ILE YIKAMALISINIZ.
MIDE RAHATSIZLIGI OLANLARIN DAHILI KULLANMAMALARI
HAMILE OLAN BAYANLARINDA HAMILELIK SÜRESINCE BU ÜRÜNÜ KULLANMAMALARI
ÖNEMLE RICA OLUNUR

AYRITILI BİLGİ İÇİN TIKLAYINIZ

1 | 11


Lokman Hekim | SNRG | Ankara Firmalar'a kayıtlıdır.
Firmalar