Alenmak Achronim Leke Açıcı Gece Kremi


Alenmak Oxygen b.g Yüz Bakım Seti-Cildinize nefes aldıran oksijen terapisi

03 Mayıs 2010  
Kategori Cilt Bakımı

Cildinize nefes aldıran oksijen terapisi….!!!
Cilt hücrelerimiz gözenekler sayesinde nefes alıp verir,aralarındaki iletilşim sayesinde,büyür ve yenilenir.Bütün bu prosedürün gerçekleşmesi için önemli olan,oksijen alımını sağlamaktır.Aslında olması gereken bu doğal işlem,günümüzün modernize olmuş yaşam şekli ciddi anlamda bozmaktadır.Şehir kirliliği ve olumsuz dış etkenler cilt gözeneklerini tıkayarak hücrelerin nefes almasını engeller.Sonuç olarak cildimiz ışıltısını ve tazeliğini kaybediyor.Oksijen cilt üzerindeki bu olumsuz etkileri tersine çevirir.yenilikçi ALENMAK labaratuarları bu sorunların çözümü için ürettiği ALENMAK BG OKSİJEN cilt bakım serisi ile cilde %30 oksijen vererek,cildin temel ihtiyacını karşılar.

ALENMAK CİLT BAKIM SETİ KREMLERİNİ İNCELEMEK İÇİN

AYRINTILI BİLGİ TIKLAYINIZ

Awe Cemre Üzüm Çekirdeği Yüz Maskesi

22 Nisan 2010  
Kategori Cilt Bakımı, Manşet

İçeriğindeki üzüm çekirdeği ekstresi sayesinde aktif serbest radikallere karşı cilt korunmasında yardımcıdır.

Yüz, boyun ve dekolte bölgesi için yoğun bakım ve rejenerasyon etkisine sahip bir maskedir.Derinlemesine bakım ve nem sağlayabilir. İçeriğindeki üzüm çekirdeği ekstresi sayesinde yoğun nem sağlanmasında ve aktif serbest radikallere karşı cilt korunmasında yardımcıdır.Aynı zamanda oluşabilecek kırışıklıkların önüne geçillebilir.Cildiniz, ipeksi yumuşaklığını geri kazanabilir.
Awe Üzüm Çekirdeği Yüz maskesi cildin elastikiyet ve kayganlık kazanmasında faydalı olabilir. İçerdiği üzüm çekirdeği yağının belirgin bir şekilde cildi düzleştirici ve gerginleştirici etki yaratığı bilinmektedir.

Kullanım Şekli :

Maskeyi, haftada 1 – 2 kez cildi temizledikten sonra yüz, boyun ve dekoltede uygulanır, bu sırada göz ve ağız bölümünü açık bırakınız. 10 dakika etki etmesini sağlayınız ve ılık suyla yumuşak bir şekilde yıkayınız

1 | 11


Lokman Hekim | SNRG | Ankara Firmalar'a kayıtlıdır.
Firmalar