Alenmak Achronim Leke Açıcı Gece Kremi
Lokman Hekim
lokman hekim


Slim Leaf Naif Set Lekeli Ciltler İçin

08 Aralık 2013  
Kategori: Cilt Bakımı

Slim Leaf Naif Set Lekeli Ciltler İçin
Naif Set Lekeli Ciltlere Özel

Slim Leaf Naif Set

 

Kutu İçeriği:Slim Leaf Cilt Bakım Yağı,Saf C Vitamini(askorbik asit),Slim Leaf Gümüş İyonlu Glikolik Asitli Gülsuyu 3 G Tonik

Naif Set Kullanımı:

Naif Set şu şekilde kullanılmalıdır.Sabah ve akşam olmak üzere temiz cilt pamuk yardımıyla Slim Leaf 3G Tonik ile silinir.Daha sonrasında yeteri miktarda Slim Leaf Cilt Bakım Yağı cilde parmak uçları ile friksiyon yaparak tatbik edilir.
Akşamları bir çay kaşığının beşte biri kadar miktardaki C vitamini 1 tatlı kaşığı 3G Tonik,su yada gül suyuna dökülüp 1-2 dakika karıştırarakC vitamini iyice eridikten sonra cilt pamuk yardımıyla elde edilen bu çözeltiyle silinir.İlk 30-60 saniye ciltte karınca ısırığı gibi hafif bir karıncalanma ve yanma hissi uyandırabilir bir dakika sonra bu his kaybolacaktır,herhangi bir endişeye gerek olmayıp her hangibir yan etkisi yoktur.Önemli olan C vitamini dozunun iyi ayarlanmasıdır 1/5 çay kaşığı C vitamini her uygulamada uygun dozdur ve her gün taze taze hazırlanmalıdır.

Naif Set içeriğinde bulunan 3G Tonik ve Slim Leaf Cilt Bakım Yağı içeriğinde bulunan tüm ürünler yüzde yüz doğal ve organiktir.Slim Leaf Naif Set güneş,doğum,yaşlılık lekeleri,çiller ve sivilce lekelerindeki etkisiyle birlikte aynı zamanda cildi tazelemeye ve kırşıklıkların azalmasına ve oluşumlarını engellemeye yardımcı olacağı gibi aynı zamanda cildinizin nem dengesinide muhafaza eder.
Slim Leaf Glikolik Asitli Gümüş İyonlu Gülsuyu 3G Tonik ciltte peeling yaparken derinizi sormaz ve ölü deriyi siz farkına varmadan cildinizden atar ve cildi derinlemesine temizleyip mükemmel dezenfektasyon sağlar.
Slim Leaf Cilt Bakım Yağı cildinizde lekelere karşı savaşırken aynı zamanda antiaging etkisiylede yaşlanmaya karşı cildinizi korur ve cildinizin nem dengesini düzene sokar.

Satın almak için  http://lokmanhekimimiz.com/1919/Urunlerimiz/Slim-Leaf-Urunleri/Slim-Leaf-Naif-Set.aspx linkine tıklayabilirsiniz

 

 

 

 

 

Monida Thermal Gel

Yorumlar
Lokman Hekim | SNRG | Ankara Firmalar'a kayıtlıdır.
Firmalar